farm - design

13 yıl, 52 firma, 107 Ürün

Temelleri 90'lı yıllarda atılmış Farm Tasarım arkasında 20 yıllık tasarım ve tasarım danışmanlığı birikimi ile tasarım dünyasına girerek hedef büyütmüştür.

Bu birikim, oyuncak, sağlık, elektronik, medikal ekipman, teknoloji, mobilya, marka geliştirme, mutfak gereçleri, sistem tasarımları gibi birçok alanda tasarım ve Ar-Ge çalışmaları içermektedir. Firma Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri ayakları ile ulusal ve uluslararası pazarlarda yer bulan ve seri üretime giren sayısız ürün hayata geçirmiştir.

Farm-design'ın tasarım prensiplerinden biri de firmaların markalaşmalarına destek olacak ürünler ortaya koymaktır. Ürünün tasarım sürecinin önemli bir kısmını, çalıştığımız firmaların karakterlerinin analiz edilmesi, hedeflerinin hem piyasa hem de kullanıcı ölçeğinde belirlenmesi, tek bir ürün ile değil, kapsamlı bir portfolyo ile katkıda bulunulması ve firmaların önemli atılımlarını temsil edecek yaklaşımların belirlenmesi oluşturmaktadır.

Tasarımcıyı yanlızca güzellik sunan bir sanatçının ötesinde teknik donanımlı ve üretimin her aşamasına katkı sağlayabilecek bir uzman olarak kabul ettiren farm-design, sanayide olduğu kadar kendi sektöründe de ilklere imza atmıştır.

13 years, 52 company, 107 Product

Farm-design, the roots of which goes back to the 90s, entered the world of design with 20 years of experience in design and design consultancy. This experience includes Design and Research & Development in various fields including toys, health, electronics, medical equipment, technology, furniture, brand development, kitchen utensils, and systems design.

The company, with its Turkey and USA branch offices, has successfully completed the design of many products which are today mass produced and sold all around the world. One of the objectives of the firm is to support the development of companies through branding with innovative design.

One of the most important part of design process includes the analysis of the characteristics of the company for which the design is made, to identify their objectives, to create a portfolio rather than a singular product and identify targets that will carry the company forward.

Through such an approach to design, Farm-design established the position of an industrial design as a well-equiped specialist who can contribute in every stage of production. Farm-design achieved a pioneering success not only in industry but also in the field of Industrial Design.

© 2017 farm-design

Ziyabey Caddesi, 1407 Sokak, Dostlar Sitesi B-Blok No3-i Balgat Ankara